Otwarte Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie!

Serdecznie zapraszamy członków Sekcji Informatyki Szkolnej oraz Nauczycieli Informatyki na Otwarte Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie!

To tradycyjne już spotkanie miało również Covidową przerwę i powraca.

Byłoby wspaniale, gdyby nauczyciele również spróbowali swoich sił i zgarnęli puchary w kilku konkurencjach!

Szczegółowe informacje na stronie: PTI oraz na stronie Mistrzostw: https://mpin.pl/

Planowana konkurencja to przejazd na trasie slalomu gigant. Przed zawodami – w piątkowy wieczór – odbędzie się kilkugodzinna konferencja, a po zmaganiach sportowych przyjdzie czas na fetowanie zwycięzców i integrację podczas uroczystej kolacji.

Zawody zostaną rozegrane na Skrzycznem, na trasie FIS. Zawodnicy będą mieli za zadanie pokonać slalom gigant na odcinku „Wyloty – Doliny”. Dokładna lokalizacja trasy zostanie ogłoszona w przeddzień zawodów.

Zawodnicy będą klasyfikowani przede wszystkim indywidualnie (w osobnych kategoriach ze względu na płeć i wiek). Przewidujemy dwa przejazdy. Wynik ostateczny będzie sumą punktów uzyskanych za oba przejazdy.

Dodatkowo zaplanowaliśmy klasyfikację drużynową, opartą na wynikach uzyskanych w przejazdach indywidualnych. Drużynę może stworzyć co najmniej 3 przedstawicieli tej samej firmy/instytucji. Wyniki drużynowe będą sumą punktów uzyskanych w przejazdach indywidualnych przez 3 najlepszych członków zespołu.

Poniżej film z Mistrzostw z 2015 roku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.