Laboratoria przyszłości w praktyce z technologią Microsoft

Microsoft dla Edukacji przygotował specjalne wydarzenie dla liderów cyfrowych w polskich szkołach związane z uroczystym otwarciem Centrum Nauki Stolica Experymentu w Gnieźnie, którego Microsoft ma zaszczyt być Partnerem Technologicznym❗️
Do Współpracy zostali zaproszeni nasi Eksperci z grupy Laboratoria Przyszłości w Praktyce.

🔹Centrum Nauki Stolica eXperymentu to projekt, który jest odpowiedzią na współczesne oczekiwania edukacyjne. Wpisuje się w misję przyświecają projektowi rządowemu Laboratoria Przyszłości, którego tematyka stanowi myśl przewodnią naszej konferencji. Zapewnimy Wam kolejną dawkę inspiracji zapewniających nowe możliwości dla edukacji wynikające z wykorzystania zasobów w ramach projektu LP.
🔹Jak wykorzystać zdobyte doświadczenie na polu eksperymentowania w ramach Laboratoriów Przyszłości? Co zrobić, o co zadbać, żeby skutecznie i efektywnie wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności? O czym warto pamiętać, żeby mądrze korzystać z możliwości, jakie otwiera przed edukacją technologia?
🔹Odpowiedzi na te pytania i wiele więcej będzie można poznać już 16 czerwca 2023 podczas wydarzenia „Laboratoria Przyszłości w praktyce z technologią Microsoft”.
Zarejestruj się już dzisiaj, udział jest bezpłatny👇
📌Agenda z udziałem fantastycznej ekipy z Laboratoria Przyszłości w praktyce. wkrótce