Amazon Sponsorem Konkursu!

Konkurs Genialne miejsce nabiera tempa!

Wszystko to za sprawą kolejnych Sponsorów i Partnerów, którzy wspierają nas w tym przedsięwzięciu. Z każdym tygodniem przybywa entuzjastów naszego genialnego konkursu.

Swojego Patronatu udzieliło nam już Ministerstwo Edukacji i Nauki, a także Polska Organizacja Turystyczna. Konkurs będzie się odbywał przy wsparciu  Marszałków wielu Województw: Małopolskiego, Świętokrzyskiego, Mazowieckiego, Lubelskiego, Śląskiego, Kujawsko-Pomorskiego oraz Podkarpackiego. Patronaty otrzymaliśmy również od Lubelskiego Kuratora Oświaty, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach i Polskiej Izby Turystycznej.

Sponsorem głównym konkursu został AMAZON!

Naszą inicjatywę od samego początku wspierają autorzy bloga GdzieWyjechać.pl oraz Biuro Podróży „Pawuk”, księgarniamorska.pl, firma projektowa Dworzycki, mentor, Hexa Bank Spółdzielczy i Szerokie Wody.

Wśród sponsorów znalazły się firmy współpracujące z nauczycielami – za co szczególnie dziękujemy!:

Medialnie wsparły nas prestiżowe portale edukacyjne. Patronat medialny objął magazyn dla innowacyjnych nauczycieli i dyrektorów szkół „TIK w edukacji”, portale edukacyjne Nauka w Plecaku oraz Superbelfrzy. Konkurs odbędzie się także przy wsparciu Instytutu Roździeńskiego, Gdyńskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już teraz objęli nas swoim Patronatem. To dla nas wielkie wyróżnienie, wielka radość i zaszczyt. Jesteśmy otwarci na kolejną współpracę.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie już dziś zapraszamy na spotkanie, które pomoże przygotować prace konkursowe w konkursie “Geniallne Miejsca”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.