Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konferencja online Google Edu Trends #Chromebooki #GoogleWorkspace #Aplikacje

2023-01-31 18:00 - 19:30

Bezpłatna konferencja online “Google Edu Trends” w postaci 15-minutowych pigułek inspiracji prowadzonych przez nauczycieli i ekspertów edukacyjnych.
Konferencja odbędzie się tutaj:
https://bit.ly/GoogleEduTrends3101
Dlaczego warto?
Opowiemy wam o programie związanym z wyborem laptopów dla nauczycieli i uczniów.
Chcemy dać wam możliwość poznania zalet nowoczesnych rozwiązań dla edukacji, stworzonych i wspieranych przez Google – światowego lidera edukacji. Ale również przedstawienia Wam unikalnego projektu Google dla edukacji – być może i Ty będziesz zainteresowany, by Twoja szkoła wzięła w nim udział.
Czy wiesz, czym są Chromebooki i dlaczego są najlepszą opcją dla Twojej szkoły?
Przemysław Szlagor – nauczyciel, członek grupy GEG Poland i certyfikowany Innowator Google od lat pracujący z Chromebookami, jak nikt inny opowie o tym, dlaczego w jego opinii to najlepsze rozwiązanie dla polskich szkół.
Czy wiesz, że jeśli korzystasz w szkole z innego systemu wspierającego cyfrową edukację, to i tak możesz dodatkowo bezpłatnie wdrożyć i pracować z pakietem Google Workspace?
Maciej Danieluk – nauczyciel, członek grupy GEG Poland i certyfikowany Trener Google przedstawi konkretne argumenty, dlaczego warto rozważyć taką opcję lub mieć dostęp do dwóch rozwiązań jednocześnie w twojej instytucji.
Czy chcesz poznać praktyczne zastosowanie popularnych i bezpłatnych aplikacji od Google, które mogą usprawnić i urozmaicić Twoją pracę?
Dawid Łasiński – nauczyciel, twórca postaci Pana Belfra, członek grupy GEG Poland, certyfikowany edukator Google pokaże, jak w praktyce wykorzystać mało znane opcje Google Keep i Google Chrome.
Goście specjalni konferencji
Beata Galas – Head of Education – Google
Rafał Lew-Starowicz – Fundacja edTech Poland
Magdalena Brewczyńska – Ośrodek Rozwoju Edukacji, Szkoły ćwiczeń
Czy będą zaświadczenia?
Tak (w formacie PDF), dla wszystkich obecnych na żywo, którzy wypełnią odpowiedni formularz. Poza zaświadczeniem otrzymasz również Ebook z materiałami pokonferencyjnymi.
Czy będzie nagranie?
Nie, konferencja nie będzie nagrywana.
Czy będzie możliwość zadawania pytań?
Tak, podczas całej konferencji dostępny będzie czat, a na koniec przewidzieliśmy specjalny czas na pytania i odpowiedzi. Dodatkowo przez cały czas trwania wydarzenia będziesz miał możliwość odwiedzić cyfrowe stoiska partnerów wydarzenia i porozmawiać o wsparciu w instalacji Google Workspace, o ofercie Chromebooków, czy umówić się na spotkanie stacjonarne z przedstawicielami działu Google dla edukacji.
Wyjątkowa okazja
Podczas całej konferencji będziesz miał możliwość odwiedzić wirtualne stoiska naszych partnerów technologicznych. Na stoiskach ASUS, ACER i HP dowiesz się więcej o ich ofercie Chromebooków edukacyjnych i porozmawiasz na żywo z ekspertami w tym temacie. Na stoiskach GoCloud i CCT Poland porozmawiasz z ekspertami, którzy mogą pomóc wdrożyć i administrować Google Workspace w Twojej szkole, kompleksowo przeszkolić nauczycieli, administratorów oraz osoby zarządzające instytucjami. Warto wykorzystać taką szansę, by dowiedzieć się więcej od ludzi, którzy zajmują się tymi tematami.
Do zobaczenia we wtorek 31.01.2023
Start o godzinie 18:00.
Tutaj:
https://bit.ly/GoogleEduTrends3101

Details

Date:
2023-01-31
Time:
18:00 - 19:30
Event Category:
Website:
https://bit.ly/GoogleEduTrends3101

Organizers

Pan Belfer
GEG

Venue

ON-LINE