„Nowoczesne technologie w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”

Po raz 16-ty Zespół Szkół Technicznych w Radomiu zaprasza pasjonatów cyfryzacji na ogólnopolską konferencję: „Nowoczesne technologie w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Spotkania w Radomiu należą do tych, które nauczyciele informatyki lubią najbardziej 🙂 Okazja do rozmów, zobaczenia się w realu i zmiany myślenia po inspiracji innych!

Już 19-21 listopada 2021 roku – zapisy na konferencję i warsztaty dostępne tutaj: https://konferencja.radom.pl/rejestracja/.

Przez te trzy dni będzie możliwość poznawania najnowszych osiągnięć z dziedziny IT, które można wykorzystać w szeroko rozumianym procesie edukacyjnym.

Wzorem poprzednich edycji przygotowano wielu ciekawych wykładów i jeszcze większą ilość zajęć warsztatowych. Nie zabraknie możliwości bezpośredniego kontaktu między firmami, nauczycielami, producentami i odbiorcami. Wszystko po to by uczestnicy wydarzenia mogli rozwiązać nurtujące ich problemy oraz podzielić się swoimi doświadczeniami.

  • Gdzie szukać pomysłów na ciekawe i inspirujące zajęcia?
  • Jak odnaleźć się w nietypowych warunkach i sytuacjach szkolnych?
  • Skąd czerpać natchnienie?
  • Jak regenerować swoje siły po ciężkiej pracy?

Konferencja w Radomiu to właśnie odpowiedź na to jak radzić sobie z coraz szybciej zmieniającą się technologią zwłaszcza teraz, gdy zmuszeni zostaliśmy do pracy online, bardzo często zamknięci w swoich domach, pozbawieni możliwości bezpośredniego kontaktu.

Wspólnie z zaproszonymi przedstawicielami firm organizatorzy postarają się stworzyć atmosferę sprzyjającą wydajnej pracy. Czas pomiędzy ogromną ilością zajęć warsztatowych i wykładowych można będzie spędzić aktywnie w gronie miłośników nowych technologii.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.