Adam Perzyński

Ekspert - warsztatownia

Ekspert w projekcie Laboratoria Przyszłości w praktyce – warsztatownia

Adam Perzyński – nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki z 20 letnim stażem, od 10 lat pełni funkcję dyrektora w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku.

Założyciel Uczniowskiego Klubu Sportowego „Europejczyk” oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 27 w Gdańsku. Autor wielu innowacji pedagogicznych i projektów edukacyjnych. Prelegent na wielu konferencjach edukacyjnych, szkoleniowiec rad pedagogicznych, nieobce są mu również zajęcia ze studentami.

Podwójny Zwycięzca Plebiscytu „Gdańsk Miasto przedsiębiorczych” w kategorii „Przedsiębiorczy w edukacji.”

Dwukrotnie znalazł się na Liście 100 osób, które przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce.

Od lat projektuje i współtworzy przestrzenie edukacyjne w gdańskich i polskich szkołach. Prowadzi stronę na Facebooku #przestrzenieedukacyjne. Pasjonat edukacji, z powodzeniem wdraża w szkole ideę „Szkoły digitalnej i analogowej”.

Jeśli szukasz szkoły, w której Laboratoria Przyszłości funkcjonują od lat to odwiedź SP 27 w Gdańsku. Jednym słowem? EDUwariat, pasjonat edukacji, praktyk Od lat powtarza „Nigdy nie mówiłem, że jestem normalny” Wyzwanie na teraz? Zbudować Szkołę Swobodną Cyfrowo, chce odczarować smartfon w edukacji!

Socials