SuperBelfrzy Nocą

Krytyczne podejście do źródeł podstawą pracy każdego pedagoga – opowiedzą o tym już w Środę 9.03 dwie SuperBelferki!

W co wierzyć? W co nie wierzyć? Gdzie i w jaki sposób weryfikować informacje? Jak przygotować uczniów do uważności w cyberprzestrzeni? Czym jest fake news? Czym jest farma trolli? W jaki sposób sztuczna inteligencja oraz nowoczesne technologie służą do tworzenia oraz rozpoznawania fałszywych treści?

O tym i o innych rzeczach związanych z rozpoznawaniem i weryfikowaniem informacji dowiecie się z naszego webinaru: “Krytyczne podejście do źródeł podstawą pracy każdego pedagoga”
Opowiedzą Wam o tym: Iwona Cugier i Beata Chodacka, już w środę 9 marca 2022 o godzinie 21.00 na kanale YT SuperBelfrów: https://bit.ly/superbelfrzynoca

Webinar jest adresowany do wszystkich nauczycieli oraz studentów studiów pedagogicznych, chcących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o doświadczenie i praktykę innych pedagogów.


Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/4AvYiY97M

O prowadzących:

Beata Chodacka – Nauczycielka informatyki w V LO i SP 33 w Krakowie. Współtwórczyni zbioru zadań z informatyki exeBOOK. Współtwórczyni i współorganizatorka projektu „Klasa z ECDL”. Koordynator Merytoryczny w Centrum Mistrzostwa Informatycznego przy AGH. Przewodnicząca Sekcji Informatyki Szkolnej przy PTI, Ambasadorka Genially i Wakelet. Członek grupy SuperBelfrzy RP.
Iwona Cugier – Członek grupy Superbelfrzy RP, pasjonatka nowoczesnych technologii i jej wykorzystania w nauczaniu i uczeniu się. Na Liście Honorowej Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych za działalność na rzecz rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. Nauczycielka informatyki, trenerka, blogerka – http://cyfrowitubylcy.blogspot.com/ autorka scenariuszy dot. programowania, kształcenia kompetencji cyfrowych, nauki zdalnej. Microsoft Innovation Educator Expert, Microsoft Innovative Educator Fellow.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.